Poznajmy się bliżej

O mnie

Witam Cię


Jestem przedsiębiorcą, właścicielką firmy PlanBe, żoną, mamą dwóch cudnych dziewczynek, żeglarzem, podróżnikiem. Jestem wielką fanką Chorwacji, widoków, krajobrazów, ich wina, jedzenia i cudnych ludzi, jakich tam spotykam. Angażuję się w różne projekty dotyczące kobiet i nie tylko.

Czas wolny uwielbiam spędzać z rodziną i przyjaciółmi, poznawać nowych ludzi, ich zamiłowania i pasje.

Mam dużo rodzeństwa, w związku z czym zawsze potrafiłam znaleźć się w tłumie A tak na poważnie, w mojej rodzinie nauczyłam się empatii, wsłuchania się w drugiego człowieka, w jego potrzeby…ale też zgłębiłam tajniki negocjacyjne Mam łatwość w nawiązywaniu kontaktów, lubię współpracować z ludźmi- każdy z nas jest inny, co powoduje, że każdy projekt jest nowy, wyjątkowy, niepowtarzalny. Wiem, że relacje z ludźmi, zaufanie, uczciwość są bardzo ważne. Bez tego nie byłabym w tym miejscu, w którym jestem i nie robiła tego, co kocham. Chcę spełniać siebie, swoje marzenia i ważne jest dla mnie, by dawać przestrzeń i swobodę dla marzeń innych. "Dream big" Bądź odważny w marzeniach i śmiało je spełniaj- to jest misja moja i mojej firmy. Tak też chcę z Wami współpracować, śmiało i odważnie spełniać Wasze cele.

Cała ja to planowanie, organizowanie i życie na piątym biegu. Wszystko, czego się podejmuję robię całą sobą, z zaangażowaniem, pasją, energią, uśmiechem. Moimi podstawowymi wartościami jest rodzina, miłość, przyjaźń, uczciwość, podróże, ciągłe poszerzanie swoich horyzontów, nauka. Z tego, co mam staram się wyciągnąć jak najwięcej.

Gwarantuję Ci, że przy współpracy ze mną nie spotkasz ludzi mówiących, że czegoś się nie da zrobić. Dobieram do współpracy ludzi otwartych, ludzi, którzy uwielbiają swoją profesję, którzy robią to, co kochają, emanuje z nich chęć bycia dla Was w tym dniu.

Jestem otwarta na sugestie, na Waszą wizję.


Warto mieć PlanBe

O Mnie

Spotkajmy się i porozmawiajmy

Kontakt

anna_bot_img

Anna Jaroć

tel. 602 297 774

mail: biuro@iplanbe.pl

Formularz kontaktowy