Tak działamy

Krok 1

Spotkanie

Każda współpraca, opiera się na relacji, dlatego też preferuję spotkanie w cztery oczy, bądź sześć. Zadzwońcie, umówmy się na niezobowiązującą kawę, żeby móc się poznać, bym mogła usłyszeć, co jest dla Was ważne, jakie są oczekiwania. Ja postaram się Wam przybliżyć, w czym mogę pomóc, jakie są zasady mojej pracy i na czym ona polega.

 

Krok 2

Podpisanie umowy

Jeżeli warunki mojej pracy, Wam odpowiadają, możemy podpisać umowę, z którą możecie wcześniej się zaznajomić. Istotny też jest formularz preferencji, jako załącznik do umowy. Możecie go wypełnić u siebie w domu i go do mnie przesłać, możemy to zrobić wspólnie na miejscu. Może on być modyfikowany w trakcie.

Krok 3

Wstępna kalkulacja

Przechodzimy do szczegółowych danych i tabelek, będzie trochę matematyki, ale nie bójcie się jest to podane w przystępny i dobry sposób, a wszystko po to, byśmy mogli zmieścić się w budżecie, określić Wasze preferencje i priorytety. Przedstawiam Wam różne kalkulacje, opcje, a Wy decydujecie, co jest dla Was najważniejsze.

Krok 4

Planowanie z PlanBe

Kiedy mamy ustalone co, gdzie, kiedy i jak, zabieram się do pracy, do negocjacji umów, warunków z podwykonawcami, ustalania szczegółów, a dla Was jestem pod telefonem. Naprawdę każdą rzecz możecie skonsultować ze mną, jeżeli macie taką potrzebę. Jeśli natomiast nie macie czasu i głowy, zostawcie to mi, dzięki upoważnieniu do reprezentowania Was, mogę wszystkie omówione z Wami wcześniej rzeczy dopiąć. Oczywiście końcowa propozycja realizacji jest Wam przedstawiana do Waszej akceptacji.

 

Krok 5

Weselmy się

A raczej Wy się weselcie, a ja będę wszystkiego pilnować dla Was. Wy będziecie beztrosko się przygotowywać, już i tak macie dużo w sobie emocji w związku z tym dniem, a ja ściągam z barków ogarnianie wszystkiego. Stoję na straży, by całość szła zgodnie ze scenariuszem dnia ślubu i wesela, pilnuję, by nic się nie wykoleiło i by wszyscy niezbędni byli w tym dniu z Wami. Jestem z Wami od początku dnia, aż po ostatniego gościa.

Krok 6

Zamknięcie współpracy

Spotykamy się na podsumowującą kawę, rozliczamy wszystkie umowy z podwykonawcami. Omawiamy Wasz dzień, Wasze wrażenia i podsumowujemy projekt Ślub 

Spotkajmy się i porozmawiajmy

Kontakt

anna_bot_img

Anna Jaroć

tel. 602 297 774

mail: biuro@iplanbe.pl

Formularz kontaktowy